امروزه افراد زیادی بهینه سازی موتور جستجو در اینترنت را یک فرآیند مرموز می دانند و به منظور بحث در مورد این که چه کاربردی از محصول دارند دور می شوند. به همین دلیل ، ممکن است به توصیف آنچه برای بهینه سازی یک صفحه خالص نیاز است کمک کند.

در مثال ما در بالا ، این تجارت در صنعت سبک زندگی فعال اقدام به فروش محصولات کرده است. رتبه بندی برتر در تمام افراد دارای سابقه ثابت به دست آمد. فروش زباله بود. در یک جلسه جدی و جدی ، این خبر به بیرون درز سئو  کرده بود که از هر 10 خریدار ، 8 نفر خواستار بسته بندی هدیه محصول بودند! ARRRRRGGGG! کمپین جستجوگرها با توجه به افرادی که امروزه به سبک زندگی فعال علاقه مند هستند و نه افرادی که قصد خرید هدیه برای چنین شخصی را دارند ، طراحی شده است. فروش ما وحشتناک بود زیرا لیست ها با تماشای مخاطب اشتباه ظاهر می شدند!

مسئله جایگذاری کلمات کلیدی قبلاً مورد بحث و جدل نویسندگان کپی SEO بوده است. اگرچه هنوز مشخص نیست که میزان تأثیرگذاری تا چه اندازه تأثیر دارد ، اما یک تلاش واقعی است. یک توافق کلی که برخی از آنها تأثیر دارد. لاستیک مناسب اندازه که متن آواز شما با این تأثیر آشنا است. نظر مشهور این است که کلمات کلیدی وقتی در عناوین ، متن پررنگ ، پیوندها و به طور کلی به سمت م componentلفه اصلی صفحه ظاهر شوند ، م moreثرتر می شوند.

تراکم کلمه کلیدی شما واقعاً باید بین 2 تا 4 درصد باشد. اکثر مردم در حال حاضر درک می کنند ، اما آنها نمی فهمند ، چرا. دانستن اینکه چرا به شما کمک می کند تا ببینید که چقدر لحظه مهم فرا رسیده است و چرا شما به بهینه سازی موتور جستجو نیاز دارید. کلمات کلیدی به سایت جستجو می گویند که شما واقعاً چه چیزی را صحبت می کنید و مربوط به آن است. تعداد کلمات کلیدی در متن بسیار کم است و مهم نیست که کلمات کلیدی مربوط به پیام هستند. از نظر بسیاری متن بسیار سرشار از کلمات کلیدی است و برای همه مفید است.

چهارمین چیزی که میوه ها و سبزیجات اضافی به دنبال آن هستند این است که چقدر مایل به حل سوالاتی هستند که بتوانند آن را حل کنند. من همیشه مایلم دقیقاً توضیح دهم که چرا سایت کسی نتیجه نمی گیرد ، بنابراین من به آنها مشاوره می دهم اگر تصمیم بگیرند که توانایی پرداخت هزینه خدمات ما را ندارند یا اگر تقلبی برای راه اندازی آماده نیستند ، به راحتی می توانند از خود استفاده کنند.

برای ادامه استفاده از مهارت های بهینه سازی خود به حداکثر توانایی خود ، خواستار قرار دادن کلمه کلیدی خود در ارسال به دایرکتوری ها و جملات آخر هستید. سایت بسیار بهتر وبلاگ دارای صفحات دیگری است یا ممکن است وبلاگ شما در وب سایت شما مرتبط باشد ، یک لینک داخلی به یک صفحه دیگر در پست وبلاگ خود قرار دهید. اگر به یک سایت دیگر (بجز در میان سایتهایی که در آن بازاریابی می کنید) بک لینک اضافه می کنید ، می خواهید rel = nofollow را به پیوند خارجی در کد html پست خود اضافه کنید.

در بیشتر مسابقات معمولاً قانون است. یک قانون استاندارد استفاده شده این است که یک شخص می تواند موقعیت مکانی را به طرف اسپانسر شما برای مسابقه داشته باشد. بنابراین در مسابقه seo pvmultimedia یک نفر می تواند با استفاده از مسابقه seo text پیوند خود را به مسابقه seo pvmultimedia قرار دهد. اما هر شرکت کننده ای در حال بهینه سازی صفحه وب خود برای چالش SEO keyphrase pvmultimedia است. این عبارت کلیدی حاوی کلمات seo battle است. بنابراین هر بک لینک از یک صفحه شرکت کننده ، یک بک لینک گران قیمت است! و اگر 200000 وب سایت شرکت کننده وجود داشته باشد ، می تواند حامی مالی یک پرش بزرگ در داخل سرپ ها و تعداد زیادی از بازدید کنندگان باشد.

By admin